Vladimír Dráb, montáž satelitu

O firmě

Satelity, televizní antény - Milan Dráb, Praha 6 Provádí montáž satelitu a montáž televizních antén

Montáže satelitu

Pokud potřebujete zajistit montáže satelitu, obraťte se na naši firmu Vladimír Dráb, Praha 6. V oboru montáží a zprovoznění satelitních přijímačů se pohybujeme dostatečně dlouho, abychom Vaše požadavky na montáž satelitu nebo na montáž televizních antén dokázali uspokojit.

Historie

Montáže televizních antén provádím již řadu let. Během této doby jsem v oboru získal řadu zkušeností a znalostí v tomto dynamicky se vyvíjejícím oboru.

V průběhu doby jsem k montážím televizních antén přidal nabídku na montáže satelitních přijímačů a parabol - sateltů a jejich nastavení a uvedení do provozu.

Současnost - montáže satelitu a tv antén

V současnosti provádímě pravidelně montáže satelitů a televizních antén na celém území hlavního města Prahy, okolí Prahy i ve Středočeském kraji.

Mým podnikatelským krédem je profesioanlita a seriózní jednání vůči klientům.

POokud máte nějaké požadavky v nabízenéím oboru, kontaktujte mě.

Montáž satelitu

Vladimír Dráb zajišťuje montáž satelitů různých typů na budovách a stavebních objektech. Montáže satelitu a televizních antén zajišťuji v Praze a ve Středočeském kraji. Součástí montáže satelitu je i instalace kabelových vedení, rozvodné skříně a uvedení do provozu. Objednejte montáž satelitů a televizní antény nejlépe telefonicky.